Vaša práca
je naším poslaním.

Operátor vo výrobe - zabezpečené zmeny, stabilná práca na plný úväzok! Nástup IHNEĎ!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Šaľa, Trnava; Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ako súčasť nášho montážneho tímu budete zodpovedný za rôzne montážne a výrobné úlohy. Očakávame, že budete schopní pracovať s rôznymi nástrojmi a zariadeniami a dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy.

- zváračské práce

- obsluha montážnej linky

- práca v lakovni a v lisovni

- kontrola hotového výrobku

- skrutkovanie, zváranie, nitovanie

- obsluhu výrobných strojov a zariadení

- práca na lakovni: príprava a aplikácia laku na rôzne diely a komponenty.

Ponúkaný plat

1130 EUR

Upresnenie platových podmienok

970 € základ mzdy + prémie (až do 110 €) + príplatky nad rámec zákonníka práce + 13. plat

Benefity a ďalšie výhody

- Možnosť rásť a rozvíjať svoju kariéru v rámci spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredia pre všetkých našich zamestnancov.
- Ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu v dynamickom a rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí automobilky.
- Máme flexibilný pracovný čas, ktorý vám umožní plánovať si svoj čas podľa vašich potrieb.
- Ponúkame vám možnosti na odborné školenia a kurzy, ktoré vám pomôžu v profesionálnom raste a rozvoji.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- schopnosť pracovať v rýchlych tempách

- skúsenosti s prácou v podobnom prostredí

- skúsenosti s obsluhou strojov a strojných zariadení

- schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie