custom-banner

Elektromechanik (Ref. č.: 12-10-43743)

Informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu na oddelení elektroúdržby hľadáme kolegu na rannú zmenu.(6 -14 hod, pondelok – piatok). Ideálny kandidát je elektrikár (slaboprúd, § 22) so skúsenosťami s meracími a regulačnými procesmi, hydraulickými či pneumatickými zariadeniami. Hlavnou úlohou bude zodpovednosť za technický stav a prevádzku pohonov merania a regulácií na papierenských a ďalších strojoch v našej výrobe. V rámci náplne práce je odstraňovanie vzniknutých porúch, analyzovať príčiny ich vzniku a v prípade potreby je možné kontaktovať priamo dodávateľov zariadení/strojov (Nemecko, Taliansko, Fínsko). Z dôvodu komunikácie so zahraničnými dodávateľmi je potrebný anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň úroveň B1/mierne pokročilý). Pozícia si vyžaduje úzku spoluprácu s elektrikármi a kolegami z mechanickej údržby, či výroby.

Benefity a ďalšie výhody:

- kvartálne bonusy zamestnanecké výrobky, - príspevky zo sociálneho fondu, - vitamínové balíčky, - príspevok do DDS a iné.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- vzdelanie elektrotechnické alebo priemyselná automatizácia, - držiteľ osvedčenia o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z. z. § 22 - podmienkou, - anglický jazyk na úrovni B1 - podmienkou, - skúsenosť s procesmi priemyselnej automatizácie - podmienkou, - preukaz na obsluhu VZV - výhodou, - skúsenosti s prácou na projektoch - výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Elektromechanik
Dátum zverejnenia: 10.07.2024

Iné možnosti práce