custom-banner

Mzdový špecialista (Ref. č.: 3-7-43731)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného mzdového špecialistu pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť. Ak ťa fascinujú čísla a máš chuť sa presunúť do medzinárodného automotive prostredia, nech sa páči! Hlavnou náplňou práce bude: - Spracovanie mzdovej agendy - Pravidelné a včasné spracovanie miezd zamestnancov. - Výpočet mzdy zamestnancov, resp. jednotlivých zložiek mzdy. - Štatistická a analytická činnosť v oblasti plánovania a čerpania miezd. - Zabezpečenie odmeňovania rôznych skupín zamestnancov podľa stanovených pokynov a postupov. - Spracovanie jednotlivých častí interných mzdových predpisov. - Zabezpečenie výkazníctva a odvodových povinností v oblasti sociálneho zabezpečenia a daní. - Reporting na základe interných aj externých požiadaviek. Komunikácia s centrálou.

Benefity a ďalšie výhody:

A aby sa nepovedalo, že len pýtame a nič neponúkame, tu je ochutnávka ponúkaných benefitov: - Garantovaný 13-ty plat. - Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy). - Príspevok na cestovné. - Zvýhodnené stravovanie. - Pružná pracovná doba. - Karta Multisport - Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch. - Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch. - Ročný balík benefitov. - Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť. - Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov. - Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti, ktoré kandidát musí mať sú: - Min. stredoškolské vzdelanie, ekonomické zameranie - Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma) - Práca s PC na veľmi dobrej úrovni (MS Office) - Práca so mzdovým systémom. - Komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti - Časový manažment - Hospodárska korešpondencia - Veľmi dobré vedomosti o legislatíve v mzdovej oblasti, spracovania dochádzky a oblasti sociálneho zabezpečenia - Minimálne 3 roky praxe na podobnej pozíci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo / Mzdový účtovník
Dátum zverejnenia: 10.07.2024

Iné možnosti práce