Super brigáda s knižkami v knižnom sklade v Bratislave. Pracovné dni a dobu si prispôsobíš podľa seba :)

  • Miesto práce:
    Rača
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    5 - 7 EUR
    - 4,90€/h v čistom pri odpracovaní nad 95 hod.
    - 4,40€/h v čistom pri odpracovaní do 95 hod.
    - živnosť 7€/h
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

- dlhodobá brigáda
- vhodné pre študentov VŠ
- Rača (Bratislava)
- možnosť výberu dní pracuje sa PO-PIA od 07:00-16:00
- nutná pravidelnosť
- práca pre knižné vydavateľstvo (veľkoobchod)
- flexibilný pracovný čas - možnosť naplánovať si zmeny (min. 6 hod. denne)
- predošlé skúsenosti výhodou!

Pracovná doba:
- PO-PIA: možnosť výberu dní

Ponúkame možnosť záloh:
- 1x do týždňa (100€ za týždeň)

Náplň práce:
- vychystávanie kníh, balenie, príprava na expedíciu, práca so skenerom, rozvoz remisií.

Benefity a ďalšie výhody:

- flexibilné plánovanie zmien
- týždenné zálohy

Informácie pre uchádzača:

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Dovoľujeme si kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Všeobecne požadované znalosti:

- práca s PC
- samostatnosť
- zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

AMMT s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom AMMT, s.r.o., so sídlom Štefaniková tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

AMMT s.r.o.
Štefaniková tr. 96/134
94901 Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Daša Šimanská
Štefaniková tr. 96/134, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel: +421948590500

Pozícia / odvetvie: Pomocný pracovník
Dátum zverejnenia: 13.06.2024

Iné možnosti práce