Operátor výroby (brigádnik), Nixbrod

Informácie o pracovnom mieste

8189007 - Operátor robotiky

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Počet voľných miest: 2

Náplň práce: Hľadáme šikovných študentov nad 18 rokov, ktorí si chcú privyrobiť počas leta. Vašou náplňou práce budú pomocné práce vo výrobe podľa zadelenia priameho nadriadeného. Pôjde o výpomoc vo výrobe počas dovolenkového obdobia, resp. podľa dohody so zamestnávateľom.
Pracovná doba v jednozmennej prevádzke (pondelok - piatok, 06:00 - 14:15 hod.)
- Od 1.7. - 31.8.2024, resp. dohodou
Zamestnanecké výhody, benefity
- Príplatok za prácu v rizikovom prostredí
- Stravovanie (obed/večera) a pitný režim zabezpečený
- Ochranné pracovné oblečenie zabezpečené
- Masáže v priestoroch firmy - Cestovný príspevok

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Dohoda o vykonaní práce

Pracovný čas: 06:00 - 14:30

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 5,17 €
za hodinu

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Nižšie stredné odborné vzdelanie

Prax: bez požiadavky na odbornú prax

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Word - elementárna
Kancelárske balíky - Microsoft Excel - elementárna

Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť
samostatnosť
tímová práca

Ďalšie požiadavky- Plnoletosť (dovŕšil 18 rokov) - Manuálna zručnosť - Samostatnosť, aj tímová práca - Zodpovednosť - Dodržiavanie BOZP a používanie odovzdaných ochranných pomôcok

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Iné možnosti práce