2352001 - Vychovávateľ osôb so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami

Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Výchovno-vzdelávacia činnosť vykonávaná pedagogickým zamestnancom, ktorým je vychovávateľ v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 12

Zmennosť: nepretržitá

Nočná práca: Áno

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 108 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Počítačové zručnosti: Kancelárske balíky - Microsoft Word - pokročilá
Internet - pokročilá

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
rozhodovanie
samostatnosť

Osobnostné predpoklady: empatia
iniciatívnosť
trpezlivosť
vnútorná stabilita

Ďalšie požiadavky: Kvalifikačné predpoklady v zmysle Vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 173/2023 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov , prílohy č. 3- Vychovávateľ, bezúhonnosť, zdravotná a duševná spôsobilosť, Znalosti: Zákon č. 305/2005 o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a súvisiacich predpisov, Vyhláška č. 103/2018 Z.z., Dohovor o právach dieťaťa Informácie pre záujemcu: Výška mzdy závisí od vzdelania a praxe uchádzača. Po skúšobnej dobe možnosť priznať osobný príplatok. Požadované doklady pre prihlásenie sa do výberového konania pre zamestnanca pri výkone práce vo verejnom záujme: • písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania • motivačný list; • kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní; • profesijný štruktúrovaný životopis vo formáte EUROPASS • písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v kópii diplomu, a profesijnom štruktúrovanom životopise; • písomný súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Žiadosti zasielajte na adresu: Centrum pre deti a rodiny Valaská, Chalupkova č.2, 976 46 Valaská resp. elektronickou poštou na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Centrum pre deti a rodiny Valaská

Pozícia / odvetvie: Vzdelávanie a školstvo / Vychovávateľka
Dátum zverejnenia: 07.05.2024

Iné možnosti práce