Vaša práca
je naším poslaním.

Skladník s platným preukazom na VZV. Zabezpečená doprava zo širokého okolia!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do automobilovej výroby v Lozorne hľadáme šikovných skladníkov na VZV a retrak alebo operátorov výroby!

Práca na 3 zmeny (8 hod.)!

Náplň práce:

- obsluha vysokozdvižného vozíka

- práca s PC, skenerom

- vykládka / nakládka kamiónov

- evidencia dokladov

- inventarizácia

Sú voľne pracovné miesta aj pre operátorov výroby.

- vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku

- kontrola kvality výrobkov

- asistovanie operátorom novozaradeným pri zaškoľovaní sapodávanie návrhov na zlepšenie pracovných postupov

- informovanie nadriadeného so všetkými aktuálnymi a potenciálnymi problémami v procese výroby

(Mzdové podmienky OV:1 250 EUR/mesiac 5,80€/hod + výkonnostný/dochádzkový bonus do výšky 105€ + zákonné príplatky + rizikový príplatok)

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

VZV: základná mzda 1025€ + mesačný bonus až 150 € + VZV príplatok 230 € + poobedný príplatok 0,35 €/ hod. + príplatky podľa ZP

Benefity a ďalšie výhody

- výkonnostný bonus až 150 €
- príplatky za poobednú zmenu + 0,35 €
- VZV príplatok 130 €
- príplatky podľa ZP
- prijemný kolektív
- zabezpečená doprava zo širokého okolia (Šaštín-Stráže, Skalica, Senica, Borský Mikuláš, Malé Leváre, Malacky, Stupava, Bratislava)
- možnosť týždenných záloh
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav,

- manuálna zručnosť,

- ochota pracovať na zmeny,

- preukaz VZV

- základná matematická gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie