custom-banner

Majster - riadenie montážnych prác (Ref. č.: 3-9-43722)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného Majstra na riadenie montážnych prác takmer po celom Slovensku. Potrebujeme Majstra, ktorý bude riadiť montážne práce na stavbách spojené s elektrinou. Chceme Majstra, ktorý bude osobne zodpovedať za dodržiavanie pracovnej, mzdovej a technologickej disciplíny na pracovisku. Majstra, ktorý zvládne viesť tím montérov, skontroluje si kvalitu odvedenej práce a bude sledovať termíny dokončenia prác. Ak Vám to znie zaujímavo, čítajte ďalej.

Benefity a ďalšie výhody:

- pružná pracovná doba - jednozmenná prevádzka - 5 dní dovolenky naviac - príspevok na stravovanie - príspevok na rekreáciu - firemná chata vo Vysokých Tatrách - firemné akcie - športový deň, vianočný večierok, teambuildingy - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluv

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Na výkon tejto pozície potrebujeme Mastra, ktorý: - má ukončené SŠ vzdelanie ( najlepšie elektrotechnický smer) - Vodičský preukaz sk.B - Prax na riadiacej pozícii, či v elektrotechnickom smere aspoň dva roky - Odbornú spôsobilosť v elektrotechnike §23,§24 vyhl.205/2010. Ak ale máte §21/§22, dajte nám o sebe taktiež vedieť. Hľadáme aj Vás!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika / Elektrotechnik
Dátum zverejnenia: 10.07.2024

Iné možnosti práce