Informácie o pracovnom mieste

Beplan Slovensko, renomovaná finančná inštitúcia poskytujúca širokú škálu finančných služieb pre retailových aj korporátnych klientov, hľadá asistenta riaditeľa, ktorý prinesie dynamiku do nášho tímu a bude aktívne podieľať sa na rozvoji spoločnosti.

- Administratívne a servisné práce: Zabezpečovanie efektívnej komunikácie s klientmi cez telefónne hovory, spracovávanie tlačív, príprava podkladov a finančných analýz, uzatváranie zmlúv a dokumentov.

- Komunikácia s obchodnými partnermi: Budete reprezentovať spoločnosť v komunikácii s obchodnými partnermi, vyjednávať podmienky spolupráce, a udržiavať profesionálne vzťahy.

- Organizácia eventov a podujatí: Plánovanie a koordinácia firemných udalostí, stretnutí a prezentácií, zabezpečovanie logistiky a plynulého priebehu týchto akcií.

- Starostlivosť o klientov a finančných agentov: Budete zodpovedný za správu klientov a podriadených finančných agentov. Vašou úlohou bude udržiavať kvalitné vzťahy a podporovať ich potreby.

- Komunikácia s vedením a inými inštitúciami: Pravidelná komunikácia s riaditeľmi a predstaviteľmi iných finančných inštitúcií.

- Reprezentatívne a profesionálne vystupovanie: Očakávame, že budete vhodne reprezentovať našu spoločnosť vo všetkých situáciách.

Benefity a ďalšie výhody:

- Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja.

- Hradené pracovné cesty , hotely , služobné cesty ,

- Odmeny podľa dosiahnutých ziskov

Informácie pre uchádzača:

Posielať životopisy s fotkou na : email
Flexibilný pracovný čas
Práca v mladom a dynamickom kolektíve
Účasť na konferenciách

Všeobecne požadované znalosti:

Znalosti PowerPointu: Schopnosť vytvárať efektívne prezentácie.

Excel : Ovládanie a práca s tabuľkami v, tvorba grafov a analýza dát.

Výborné počítačové zručnosti: Schopnosť efektívne pracovať s internetom a inými nástrojmi.

Znalosť Photoshopu je veľkou výhodou: Hoci nie je povinná, oceníme vaše zručnosti v oblasti grafického dizajnu. vytváranie pozvánok na podujatia. alebo Canva aplikácia.

Používanie umelej inteligencie: Schopnosť alebo ochota naučiť sa využívať nástroje AI, vrátane ChatGPT, na zefektívnenie práce.

Príjemné vystupovanie: Profesionálny a pozitívny prístup k práci a kolegom.

Proaktívny prístup: Schopnosť nachádzať riešenia a možnosti namiesto výhovoriek.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Beplan Slovensko je spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním privátnych finančných a realitných služieb.Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá má stabilné zázemie už od roku 2005 s pôsobením na Slovensku , Česku a Maďarsku.Poskytujeme komplexné finančné plánovanie vo všetkých oblastiach poistenia, investícií, sporenia , dôchodkov a financovania. Tieto služby zaisťujeme v spojení s renomovanými partnermi z rád bánk, poisťovní, stavebných sporiteľní, investičných spoločností a dôchodkových správcovských spoločností. Zároveň poskytujeme klientom služby v rámci kúpy predaja a prenájmu nehnuteľnosti na Slovensku.www.beplan.sk

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné činnosti v poisťovníctve a dôchodkovom zabezpečení

Adresa:

Network Vision s. r. o.
Dolný Bar 621
93014 Dolný Bar
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Patrik Tóth
Dolný Bar 621, Dolný Bar, 930 14, Slovenská republika
Tel: 0908138351

Pozícia / odvetvie: Asistent
Dátum zverejnenia: 22.05.2024

Iné možnosti práce