Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako OPERÁTOR VÝROBY na 2 zmeny so mzdou až 1225€ a získaj 13.plat

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Hlohovec, Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kandidáta, ktorý hľadá prácu na 2 zmeny, je pracovitý a manuálne zručný.
Pracuje sa v novom závode.

Medzi hlavné úlohy, ktoré budú súčasťou tvojho pracovného dňa patrí:
• Obsluha zváracieho automatizovaného robota, ktorá pozostáva z vkladania dielov a následného vyberania pozváraných výrobkov,
• Aplikovanie základných pravidiel autonómnej údržby 1. stupňa, ako sú vizuálne a bezpečnostné kontroly, čistenie, mazanie),
• Zodpovednosť za vizuálnu kontrolu všetkých častí v súlade s kontrolnými postupmi,
• Oddeľovanie chybných dielov do nádoby na scrap/opravu,
• Informovanie nadriadeného v prípade akéhokoľvek problému, ktorý ovplyvňuje najmä kvalitu produktu,
• Dodržiavanie BOZP a 5S na pracovisku.

Zmennosť sa bude meniť vzhľadom na jednotlivé fázy rozbehu projektu:

- Zo začiatku jednozmenná prevádzka: 6:00
- 14:30

- Neskôr sa bude pracovať na 2 zmeny: 6:00
- 14:00 / 14:00
- 22:00

- Trojzmenná prevádzka pri začatí sériovej výroby: 6:00
- 14:00 /14:00
- 22:00 / 22:00
- 6:00

Ponúkaný plat

1225 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 935€ + dochádzkový bonus 150€ + výkonnostný bonus 15% + 13.plat

Benefity a ďalšie výhody

- variabilná odmena do výšky 15%,
- dochádzkový bonus až 150€,
- 13.plat,
- príspevok na dopravu do zamestnania od 60€ do 100€ v závislosti od vzdialenosti,
- možnosť týždenných záloh,
- bonus za odporučenie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav,

- ochota pracovať na zmeny,

- manuálna zručnosť,

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie