Rádiologický technik - Poliklinika ProCare Betliarska

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Rádiológ, Radiologický asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa súčasťou tímu, ktorý prispieva k budovaniu pozitívneho vnímania zdravotníctva.  Čo bude Vašou náplňou práce: * samostatne vykonávate odborné pracovné činnosti v rádiológii * samostatne vykonávate špecializovanú odbornú prácu pri obsluhe digitálneho mamgrafu * zabezpečujete administratívne činnosti súvisiace s realizáciou vyšetrení * meriate a sledujete fyziologické funkcie počas vyšetrenia  * podľa ordinácie lekára pripravujete kontrastné látky a ordinované lieky všetkými dostupnými formami * spolupracujete s lekárom pri diagnostických a liečebných invazívnych i neinvazívnych metódach * zabezpečujete dodržiavanie postupov radiačnej hygieny pri práci   Čo od Vás očakávame: * empatickú komunikáciu * zodpovednosť a dôslednosť * diskrétnosť * samostatnosť i tímového ducha * práca s počítačom a zobrazovacími jednotkami

Ponúkaný plat

1700 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Našu identitu nespájame len s prácou. Ponúkame Vám prácu v stabilnom tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho sa môžete tešiť na:
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rasto a ďalšieho vzdelávanie
- benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Dôslednosť Empatická komunikácia Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie