Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme skladníka s VZV - mzda až 1350 EUR! Dopravu a ubytovanie zabezpečíme!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- ručná manipulácia s bremenami

- práca s ručným skenerom aj PC

- udržiavanie poriadku na pracovisku

- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

- príjem, presun a výdaj tovaru na/zo skladu

- uskladnenie tovaru v rámci skladových priestorov

- obsluha paletového vozíka a rôznych druhov nízko a vysoko zdvižných vozíkov

- manipulácia a preprava materiálu v rámci skladových a výrobných priestorov v závode

Ponúkame dlhodobú pracovnú zmluvu v stabilnej a rastúcej spoločnosti, moderné a bezpečné pracovné prostredie s kvalitným vybavením!

Ponúkaný plat

1350 EUR

Upresnenie platových podmienok

(základná mzda 990€ , po 6mes. navýšenie na 1020 + variabilná zložka až 15% + príplatky podľa zákonníka práce )

Benefity a ďalšie výhody

- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€
- dovolenková prémia 650 € + vianočná prémia 650 €
- navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 1020 €
- príplatky podľa zákonníka práce - variabilná odmena do výšky 15 %
- využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany...

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o túto pozíciu, neváhajte nám zaslať svoj životopis.
Tešíme sa na vašu žiadosť a na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- preukaz VZV

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav
- samostatnosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie