Vaša práca
je naším poslaním.

Práca v sklade na VZV. Mzda až 1416€ + možnosť záloh. Doprava ZDARMA z viacerých smerov.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Šaľa; Galanta, Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš prax na vysokozdvižnom vozíku a platný preukaz? Poď pracovať ako vodič VZV na 3 zmeny. Čo bude tvojou náplňou práce?
  • vykonávanie manuálnej práce v skladových priestoroch s použitím vysokozdvižného vozíka,
  • spolupráca s ostatnými členmi tímu,
  • práca podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov
  • spracovávanie potrebnej dokumentácie,
  • vykonávanie inventúr
Doprava je zabezpečená z viacerých smerov.

Ponúkaný plat

1416 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1229 € + výkonnostný bonus 10% + nadčasový bonus 2€ - 4€/hodina

Benefity a ďalšie výhody

  • nadštandardné príplatky osobné ohodnotenie až 10 %,

  • doprava zo širokého okolia,

  • stravné lístky,

  • možnosť týždenných záloh,

  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav,

- manuálna zručnosť,

- ochota pracovať na zmeny,

- preukaz VZV,

- pracovitosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie