Vodič nákladných automobilov a ťahačov Piešťany - 35 hodín/týždenne

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

 • Miesto práce:
  Piešťany
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  Možnosť zárobku až do výšky 1020€/brutto: základná mzda 860€/brutto (35 hod./týždenne) + výška mesačnej prémie do výšky 60€, ostatné zvýhodnenia do výšky 100€ (4. tarifná trieda)
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

Vedenie, údržba a bežné opravy nákladných automobilov a špeciálnych cestných motorových vozidiel s celkovou hmotnosťou od 3,5 do 12 ton, vedenie, údržba a bežné opravy cestných návesových ťahačov s celkovou hmotnosťou návesu do 16 ton, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov, kontrola naloženia vozidla a zabezpečenie nákladu, kontrola vykládky vozidla a pod.

Informácie pre uchádzača:

- zamestnanie u 2. najväčšieho zamestnávateľa v rámci SR - zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti s 30-ročnou tradíciou - príspevok na dopravu do zamestnania s denným dochádzaním zo vzdialenosti min 30 km - príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska - príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc - príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia - MULTIsport karta - príspevok na prváčika (pri nástupe do školy) - detské letné tábory pre deti zamestnancov - zľavy na produkty a služby Váš životopis posúdime a kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
Komunikačné zručnosti
Spoľahlivosť
Samostatnosť

Požadovaná odborná prax:
2 roky

Administratívne zručnosti:
Písomný prejav
Slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Vodičské oprávnenie:
C+E

Špeciálne zručnosti:
Vodičský preukaz skupiny C+E - psychologické vyšetrenie - tachografová karta - kvalifikačná karta vodiča (KKV) - karta do digitálneho záznamového zariadenia - spoľahlivosť - samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  základné vzdelanie