custom-banner

Rád komunikuješ? Staň sa operátorom/kou call centra! (Ref. č.: 6-23-43698)

Informácie o pracovnom mieste

Rád komunikuješ? Máš príjemné vystupovanie? Baví Ťa práca s ľuďmi a chceš sa v nej zdokonaľovať? Pridaj sa do tímu profesionálov Čaká Ťa komplexné zaškolenie! POPIS POZÍCIE * oslovovanie potencionálnych zákazníkov * profesionálne predstavenie ponuky * evidencia hovorov * práca s databázami Pracovať bude š v 2 zmennej prevádzke: 1. týždeň od 8:00 do 16:30 2. týždeň od 9:30 do 18:00 Práca spočíva v obvolávaní databáz, evidencia hovorov.

Benefity a ďalšie výhody:

* základná mzda 820€/brutto, * podporný bonus 60€ vyplácaný prvé tri mesiace, * výkonnostný bonus priemer cca 150€ (záleží od šikovnosti, odmeny nie sú limitované) * dochádzkový bonus 30€ po skúšobnej dobe * multisport karta * firemný teambuilding * ovocné stredy * možnosť skráteného úväzku na 30 hodín týždenne. Kontakt: Zuzana Holtanová, 0911 050 791

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

* komunikačné schopnosti * záujem o prácu s ľuďmi * príjemné vystupovanie * skúsenosti z call centra výhodou * samostatnosť a zodpovednosť * znalosť MS Office (word, excel), * ochota pracovať na 2 zmeny:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Administratíva / Telefonický operátor
Dátum zverejnenia: 11.07.2024

Iné možnosti práce