Ľaká ťa týždenne vyplácanie? Pracuj pre nás ako predavač pre obchodný reťazec Bratislava Zlaté Piesky. MZDA 5,50€/hod a príplatky cez víkendy!

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

 • Miesto práce:
  Bratislava
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  5,50 EUR/hod.
  5,50€/hod. + príplatky za prácu cez víkend
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:
 • Termín nástupu do práce:
  dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáš prácu, kde by si mohol/mohla nastúpiť okamžite a ihneď zarábať? Ozvi sa nám, ponúkame ti brigádu v pokladni s týždenným vyplácaním. Zmeny si dohaduješ vopred, podľa toho, ktoré ti vyhovujú: Náplň práce: - práca v pokladni - starostlivosť o tovar a kontrola kvality - komunikácia so zákazníkmi Zmeny: sú 8-12 hodinové (pondelok až piatok) Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Benefity a ďalšie výhody:

- týždenné vyplácanie - zabezpečené bezplatné školenie - možnosť dlhodobej spolupráce - príjemné pracovné prostredie - konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu - možnosť výberu zmien - práca je vhodná aj pre študenta alebo absolventa

Všeobecne požadované znalosti:

- 18+ rokov -platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (pomôžeme Vám s jeho vybavením) - čistý výpis z registra trestov pre pozíciu pokladník/čka (vybavíte na počkanie na ktorejkoľvek pošte)

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  základné vzdelanie
 • Vhodné pre absolventov:
  Áno