custom-banner

Colný deklarant v Bratislave! (Ref. č.: 4-21-43677)

Informácie o pracovnom mieste

Pre nášho stabilného klienta, medzinárodnú prepravnú spoločnosť, hľadáme colného/nú deklaranta/tku! * vystavovanie colných dokladov * exportné colné prejednanie zásielok * komunikácia s colným úradom * komunikácia v rámci oddelení spoločnosti * pracovná doba od 11:00-19:30

Benefity a ďalšie výhody:

* príspevok na stravovanie plne hradené zamestnávateľom v hodnote 5,85€/deň * benefitný portál Cafeteria - poukážky v hodnote 48€/mesiac * komplexné zaškolenie na pozíciu a pravidelné odborné školenia * neustále vzdelávanie - preplácanie kurzov až do 2.600Eur/rok * dodatková dovolenka nad rámec Zákonníka práce * Program podpory zamestnancov 24/7 (psychologické/finančné/právne poradenstvo) * zľavy na nákup tovarov * zvýhodnené lístky do divadla * online jazykové vzdelávanie až 12 jazykov s goFLUENT * športové aktivity prostredníctvom MultiSport karty do rôznych športových zariadení pre zamestnancov a rodinných príslušníkov za zvýhodné ceny * starostlivosť o zdravie (pitný režim, pravidelné lekárske prehliadky v súkromnom zdravotníckom zariadení)

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- anglický jazyk na úrovni B1 - MS Office - mierne pokročilý

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Colný deklarant
Dátum zverejnenia: 19.06.2024

Iné možnosti práce