Vedúci pošty Piešťany 1

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

 • Miesto práce:
  Piešťany
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  Možnosť zárobku až do 1293 EUR mesačne (brutto) pri základnej mesačnej mzde 1125 EUR pri 37,50 h/týždenne s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 168 EUR (brutto).
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

Vedenie, plánovanie, organizovanie, koordinovanie a kontrolovanie činnosti zverenej pošty a jej zamestnancov, určovanie a ukladanie úloh podriadeným zamestnancom, zodpovednosť za implementáciu a plnenie jednotlivých plánov, realizovanie oprávnení a plnenie povinností vyplývajúcich mu z právnych predpisov, interných dokumentov a pod., vykonávanie činností súvisiacich s produktmi a službami SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, vykonávanie administratívnych úkonov súvisiacich s výkonom jeho funkcie, spravidla samostatné vykonávanie niektorých odborných prevádzkových činností (napr. činnosti priehradkového zamestnanca, poštového doručovateľa, atď.) a pod. V závažných prípadoch, pokiaľ nie je obsadené pracovné miesto zamestnanca vykonávajúceho pokladničné operácie alebo vedúceho oddelenia, prípadne iného pracovného miesta na pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste, vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu. Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“. Pracovný pomer na určitú dobu na 1 rok s možnosťou predĺženia na neurčitý čas. Pracovný úväzok - 37,50 hod. týždenne.

Informácie pre uchádzača:

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, samostatnosť, presnosť, sebaovládanie, obchodné zručnosti, riadiace zručnosti

Požadovaná odborná prax:
1 rok

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
základná

Úroveň znalosti cudzieho jazyka:
nevyžaduje sa

Administratívne zručnosti:
slovný a písomný prejav, schopnosť vyjadrovania, administratívne zručnosti

Vodičské oprávnenie:
nevyžaduje sa

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  stredoškolské s maturitou