Informácie o pracovnom mieste

2512001 - Systémový programátor

Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Vývoj vysoko zaťažených transakčných systémov a mikroslužieb v prostredí orientovanom na cloud
Vývoj a správa portfólia mikroslužieb počas celého ich životného cyklu.
Návrh a implementácia nových riešení a integrácií v úzkej spolupráci s internými zainteresovanými stranami v rôznych obchodných doménach.
Zlepšovanie výkonu služieb a integrácia špičkových dodávateľov do našej internej platformy.

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Počet hodín za týždeň: 40.0

Zmennosť: jednozmenná

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 2 500 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadovaný stupeň vzdelania: Vyššie odborné vzdelanie

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie

Cudzí jazyk: anglický stredná - pokročilá B1 a B2

Počítačové zručnosti: Programovanie - C# - vysoká

Ďalšie požiadavkyLanguages & Frameworks: .NET 6, C# Database & ORM:MSSQL 2019, Dapper Messaging: Artemis ActiveMQ Real-time Communications: SignalR DevOps: Azure Repos, Azure Pipelines

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Greentube Slovakia s.r.o.

Pozícia / odvetvie: Informatika - software / Telekomunikácie / IT architekt / Programátor
Dátum zverejnenia: 02.06.2024

Iné možnosti práce