☝Hľadáme nových kolegov/kolegyne do výrobnej spoločnosti v Trnave - operátor/ka výroby. ✅ Mzda okolo 1200€ + 13. aj 14. plat!✅

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáte jednoduchú prácu v čistom prostredí, ktorú zvládnete? Máte v sebe technického ducha? Stačí, aby ste boli manuálne zruční a prácu máte zaručenú. Pridajte sa k stovkám spokojných zamestnancov. Prax nie je potrebná. ☝Vhodné pre mužov aj ženy.☝ Nástup je možný ihneď. Náplň práce: ➡ montovanie dielov do áut ➡ zapájanie káblov a konektorov - pracuje sa na 2 zmeny (ranná, poobedná)

Benefity a ďalšie výhody:

- zaujímavé finančné ohodnotenie - bezplatná doprava - školiace centrum pre nových pracovníkov - pravidelné prehodnocovanie mzdy - teplá strava v jedálni - práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti - pracuje sa na 2 zmeny - dočasná zmennosť ( v máji/júni plánovaná 3-zmenka) - pracovné oblečenie (aj vám ho operieme) - osobné ohodnotenie až do výšky 280€ - 13. a 14. plat Doprava z: Šaľa, Galanta, Sereď, Senica, Hlohovec, Biely Kostol, Zavar, Brestovany, Trnava, Trnava-Prednádražie..

Všeobecne požadované znalosti:

☝ vek 18 rokov ☝ ochota pracovať aj v nadčasoch

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno