Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Mzdová účtovníčka

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice


Pozícia / odvetvie

Mzdový účtovník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Otvorili sme pre Vás ďalšiu príležitosť pre stabilné zamestnanie v perspektívnej, etablovanej spoločnosti. V našich centrách zdieľaných služieb v Košickej a Bratislavskej centrále chceme posilniť náš skvelý tím mzdáriek.   Ako Mzdová účtovníčka v spoločnosti Penta Hospitals SK môžete očakávať najmä tieto aktivity: * hlavnou úlohou bude zabezpečenie spracovania a zúčtovania miezd za pridelený okruh našich zamestnancov * spracovanie personálnej agendy v súvislosti so mzdami * prípravu štatistík súvisiacich so mzdami a zdravotníckymi zamestnancami * komunikáciu so ZP, SP a ďalšími inštitúciami v súlade s platnou legislatívou SR * kompletné spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov fyzických osôb * kompletné spracovanie zrážok zo mzdy zamestnanca ( prednostné, neprednostné zrážky na základe exekučných príkazov) * spoluprácu pri vytváraní interných smerníc * podporu pri spracovaní dochádzky Miesto výkonu práce: Košice alebo Bratislava

Ponúkaný plat

1400 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Poskytujeme benefity pre rodinu, zdravie, voľný čas a kultúru.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Analytické schopnosti Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Logické myslenie, dôslednosť, systematickosť Ovládanie práce s PC (SAP, Excel, Word; Azure výhodou), Rešpekt Skúsenosti s pracovno-právnou legislatívou Tímovosť Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook)

Vhodné pre absolventov

Nie

Vhodné pre absolventov

Nie