Manažér realizácie - junior

PPA CONTROLL, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Česko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Budeš sa môcť učiť od najskúsenejších ako:
• riadiť realizačný tím na mieste stavby
• preberať projektovú dokumentáciu
• vypracovávať technickú prípravu výroby/realizácie zákazky
• vypracovávať požiadavky na zabezpečenie materiálu a dodávok podľa plánu dodávok
• plánovať realizačné kapacity
• spolupracovať pri preberaní montážneho pracoviska a budeš viezť montážne denníky
• dohliadať na vykonávanie montážnych prác v zmysle projektovej dokumentácie, pracovných a technologických postupov
• spolupracovať pri vykonávaní jednotlivých skúšok a uvádzať do prevádzky podľa plánu kontrol a skúšok
• prihliadať na dodržiavanie zmluvných termínov realizácie
• spolupracovať pri dodržiavaní požiadaviek plánu BOZP a PO a organizačných požiadaviek zákazníka
• spolupracovať pri odovzdávaní zákazky odberateľovi vrátane príslušnej dokumentácie
• spolupracovať pri odstránení prípadných závad a operatívne riešiť vzniknuté problémy

Ponúkaný plat

1600 - 1800 EUR

Upresnenie platových podmienok

Prémie mesačné 20 % + výkonnostné odmeny + koncoročné odmeny vyplývajúce z hospodárskeho výsledku spoločnosti

Benefity a ďalšie výhody

- po skúšobnej dobe firemné vozidlo
- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie
- príspevok firmy na detskú rekreáciu
- príspevok zamestnávateľa na rekreáciu
- dotované stravné v maximálnej výške
- príspevok na dochádzku do zamestnania
- flexibilný pracovný čas
- karta MULTISPORT a veľa ďalších...

Termín nástupu do práce

ASAP alebo dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

• Elektrotechnické zameranie, meranie a regulácia, prípadne automatizácia
• Odborná spôsobilosť § 22,23 vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z.z.
• Plánovanie, organizácia práce a vedenie tímu
• Schopnosť komunikovať, rýchlo reagovať, samostatnosť a zodpovednosť
• Ochota cestovať - PODMIENKA

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

Znalosti

Microsoft Outlook

Všeobecne požadované znalosti

elektrotechnický

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B