Železiar vo výrobe prefabrikátov, Geča

Danucem Slovensko a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Geča

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre našu dcérsku spoločnosť Ferrobeton Slovensko s. r. o. hľadáme nových kolegov na pozíciu Železiar vo výrobe prefabrikátov, pre novú rozbiehajúcu prevádzku v Geči.

Náplň práce:

1. Príprava, spracovanie a zhotovenie výstuže alebo jej častí:

  • strihaním a ohýbaním betonárskej ocele alebo rohoží ručne i strojovo s výberom a rozmeraním materiálu podľa výkresov na nosníky, stenové a strojné panely, prievlaky, krokvy, priehradové väzníky, schodiskové ramená a podesty atď.,
  • strihanie a ohýbanie jednotlivých prútov a zväzkov betonárskej ocele,
  • strihanie, ukladanie a vytvarovanie výstuže zo zváraných sietí do konštrukčných prvkov.

2. Ukladanie výstuže (rozmeraním hlavnej pomocnej a rozdeľovacej výstuže so zabezpečením výstuže proti posunu a s dodržaním predpísaných krycích vrstiev) podľa výkresov do debnenia konštrukcií, posuvného debnenia ako i základových múrov a pásov.

3. Zostavenie výstuže s ručným viazaním alebo zváraním elektrickým oblúkom alebo plameňom.

4. Pozinkovanie zvarov s požiadavkami na pevnosť podľa STN.

5. Obsluha strojov:

  • ošetrovanie a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov, obsluha poloautomatických a automatických rovnacích strojov na rovnanie betonárskej ocele všetkých priemerov.

FERROBETON je jednou z najväčších spoločností vo výrobe betónových prefabrikátov a železobetónu v regióne.

Spoločnosť poskytuje komplexné riešenia v oblasti výroby a predaja betónových prefabrikovaných prvkov – od návrhu produktu, cez výrobu a dodávku, až po dodanie kompletných montážnych a stavebných prác.
Široký sortiment produktov, služieb a flexibilita sú navrhnuté tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám zákazníkov.

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 950 € mesačne + max. 350€ mesačný bonus (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača).

Benefity a ďalšie výhody

  • Variabilná zložka mzdy
  • Príspevok na dovolenku
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia po odpracovaní minimálne 1 roka (u nerizikových pozícií)
  • Náhrada príjmu z dôvodu dočasnej pracovnej neschopnosti nad rámec zákona
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 5,20 €/deň)
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania (0,11 €/km, max. 70 € mesačne)
  • Príspevok na rekreáciu pre deti do 18 rokov
  • Sociálna výpomoc v prípade núdze
  • Iné benefity v zmysle čerpania sociálneho fondu
  • Dni voľna pre rodičov školopovinných detí na 1. stupni ZŠ
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Referenčný program – odmena pri doporučení kandidáta

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

5.6.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

  • Stredné odborné vzdelanie v odbore strojný mechanik – oceľové konštrukcie, prípadne príbuzné odbory - výhodou.
  • 1-2 roky praxe na obdobnej pozícii. - výhodou
  • Orientácia v technických normách a ďalšej technickej dokumentácií.
  • Znalosť technológie zavarovania kovov,
  • Znalosť technológie strihania a ohýbania výstuže.
  • Znalosť kovových materiálov, zliatin a ich vlastností – napr. tvrdosť, pružnosť, húževnatosť, - výhodou.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie