Špecialista odmeňovania

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zaujímate sa o analytickú prácu v oblasti ľudských zdrojov? Staňte sa súčasťou nášho HR tímu. Vašou náplňou práce bude: * spolupodieľate sa na plánovaní personálnych nákladov a kapacít, vrátane prípravy podkladov k plánom a forecastom, * pripravujete mzdové analýzy, ktoré sú podkladom pre odmeňovanie, * modelujete návrhy odmeňovania, * spolupracujete na zavádzaní systémov odmeňovania zamestnancov, * kooperujete na projektoch súvisiacich s variabilným odmeňovaním, * spolupracujete na interných auditoch, * spolupracujete pri príprave štatistík z oblasti ľudských zdrojov, * komunikujete so zamestnancami v otázkach odmeňovania, * sledujete tvorbu a čerpanie sociálneho fondu, * vytvárate a aktualizujete interné smernice z oblasti odmeňovania, * vyhodnocujete odmeňovanie voči dátam z prieskumov miezd, * podieľate sa na vývoji, zdokonaľovaní a aktualizovaní používaných systémov, * spolupracujete s oddelením HR controllingu, mzdovým oddelením, HR Business Partnermi, Ministerstvom zdravotníctva a Ministerstvom financií.   Čo od Vás očakávame: * prax v oblasti odmeňovania min. 5 rokov (skúsenosti s nastavovaním odmeňovania, implementáciou nových odmeňovacích systémov), * prax v oblasti HR controllingu, analýzy dát alebo finančného controllingu vítaná, * znalosť Zákonníka práce a mzdových účtovných princípov podmienkou, * znalosť zákonov súvisiacich  s oblasťou zdravotníctva je veľkou výhodou (najmä Zákon č. 578/2004 Z. z.), * vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru, * výborná znalosť MS Excel je podmienkou, * znalosť MS Office, SAP, HR systémy, * analytické myslenie, * samostatnosť, * orientácia na detail, dôslednosť, diskrétnosť, * procesná orientácia, * ochota učiť sa nové veci, * organizačné schopnosti, * tímový hráč.

Ponúkaný plat

2000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame Vám prácu v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho sa môžete tešiť na:
- stabilné zamestnanie,
- príjemné pracovné prostredie,
- zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov,
- odborné školenia a vzdelávanie,
- možnosť profesionálneho rastu,
- zamestnanecké aktivity,
- ďalšie benefity zamerané na zdravie, rodinu, voľný čas a kultúru.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás ponuka? Pošlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie