NAY a.s.
Nay Elektrodom

Pridaj sa do tímu oddelenia reklamácií v NAY Žilina ako Referent oddelenia reklamácií (skrátený úväzok)

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žilina
Ul. Vysokoškolákov 39, 010 08 Žilina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- evidencia / vybavovanie / archivácia zákazníckych reklamácií
- zabezpečenia zvozov reklamácií z a do predajne
- zabezpečenia zvozov reklamácií z a do servis / dodávateľ' podľa intemých predpisov
- vybavovanie požiadaviek predajní súvisiacich s nekompletným / poškodeným tovarom

Ponúkaný plat

500 EUR

Upresnenie platových podmienok

500 €

Benefity a ďalšie výhody

  • máme pre teba MOTIVUJÚCI SYSTÉM ODMEŇOVANIA – svojou snahou a aktivitou si môžeš navýšiť mzdu bez obmedzenia
  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • ak Ťa počas dňa prepadne hlad, použiješ svoju stravnú kartu, kde Ti prispievame na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • prispejeme ti na ďalšie BENEFITY podľa vlastného výberu
  • užiješ si veľa zábavy na firemných teambuildingoch
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • ak k nám odporučíš nového kolegu/kolegyňu, ODMENÍME ŤA
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ
  • môžeš využiť ZVÝHODNENÉ PROGRAMY u partnerov (napr. paušál u mobilného operátora a iné)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

2.6.2024

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

  • samostatnosť
  • zodpovedný prístup
  • schopnosť pružne reagovať a pracovať systematicky
  • práca v tíme
  • komunikatívnosť
  • SAP výhodou (nie podmienka)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno