Vaša práca
je naším poslaním.

Vodič VZV so zabezpečeným ubytovaním a nadštandardným platom až 1500 €!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného Vodiča VZV v Bratislave. Ako súčasť nášho tímu budete zodpovedný za rôzne logistické a skladové úlohy.

- Príjem, kontrola a skladovanie tovaru

- Prevádzka VZV a manipulačných zariadení

- Príprava tovaru na expedíciu podľa objednávok

- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a noriem

- Zabezpečenie efektívnej a bezpečnej manipulácie s tovarom

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie až 20% + dochádzkový bonus až 50 €

Benefity a ďalšie výhody

- Okrem základnej mzdy ponúkame aj rad benefitov
- Ponúkame prácu na plný úväzok s možnosťou dlhodobej spolupráce
- Náš sklad sa nachádza v Bratislave, ktorá je ľahko dostupná z rôznych častí  mesta
- Ponúkame moderné a bezpečné pracovné prostredie s najnovšou technológiou a vybavením
- Budete súčasťou profesionálneho a dynamického tímu, ktorý vás podporí a pomôže vám rásť
- Ponúkame atraktívne a konkurencieschopné platové podmienky, ktoré odrážajú zručnosti a skúsenosti, ktoré prinesiete do nášho tímu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Hľadáme kandidáta na pozíciu Vodič VZV v Bratislave, ktorý má skúsenosti a zručnosti v oblasti logistiky, manipulácie a skladovania. Táto pozícia vyžaduje, aby ste boli schopní efektívne a bezpečne ovládať VZV (vysokozdvižný vozík s čelným sedením) a zároveň zvládať rôzne úlohy súvisiace so skladovým hospodárstvom.

Ak máte skúsenosti s prácou vo výrobných alebo skladových prostrediach a dokážete ovládať VZV, túto príležitosť by ste nemali premeškať. Táto pozícia môže byť fyzicky náročná, preto hľadáme kandidáta, ktorý je fyzicky zdatný a schopný manipulovať s ťažkým tovarom.

Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Zodpovedný prístup k práci

- Prax na pozícii Vodiča VZV

- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

- Znalosť logistiky a skladového hospodárstva

- Skúsenosti s prácou v sklade a s manipulačnými zariadeniami

- Platný osvedčený o odbornej spôsobilosti na vedenie VZV je výhodou

- Skúsenosti s prácou vo výrobných, skladových alebo logistických operáciách.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie