Vedúci posunu v zácviku vo vlečke USS Košice, Košice - Šaca

Danucem Slovensko a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice – Šaca / USS

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Zaúčanie sa na koordinovanie a riadenie priebehu posunu.
  • Zabezpečovať včasnú a kvalitnú prístavbu vozňov na nakládku a vykládku trosky na určené miesto pri súčasnom dodržiavaní technologických a bezpečnostných podmienok.
  • Bezodkladne hlásiť havarijné a mimoriadne situácie spojené s prevádzkou vlečky, resp. s používanou technikou – vagónami priamemu nadriadenému, hlási každú závadu spojenú s bezpečnou prevádzkou vlečky.
  • Zodpovednosť za bezpečnosť posunujúceho dielu vrátane bezpečného zaistenia koľajových vozidiel proti samovoľnému pohybu, za bezpečnosť spolupracovníkov, osôb zdržiavajúcich sa v koľajisku, v prípade potreby pozastaviť prácu k odvráteniu ohrozenia života alebo škôd na majetku, používa osobné ochranné pracovné prostriedky v požadovanom rozsahu.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

Hrubá mesačná mzda od 1500 Eur (základná mzda 1170 Eur + max 15% bonus mesačný + 13. plat + ostatné príplatky)

Benefity a ďalšie výhody

  • Variabilná zložka mzdy
  • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 6,30 €/deň),
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania (0,11 €/km, max. 120 € mesačne)
  • Dovolenka nad rámec zákona - min. 25 dní pre všetkých zamestnancov
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Odmena pri pracovnom jubileu
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia až do výšky 60 EUR mesačne
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity, Multisport karta
  • Prehodnotenie mzdy min. 1x ročne
  • Danucare – program zameraný na zdravie zamestnancov, zabezpečujeme lekárske prehliadky, psychotesty
  • Referenčný program – odmena pri doporučení kandidáta
  • Príspevky na rekreáciu zamestnancov
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

1.6.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

  • Úplne stredoškolské vzdelanie.
  • Bez praxe.
  • Osvedčenia / Skúšky, vítané:
    • Zdravotná spôsobilosť v podmienkach železničnej dopravy
    • Psychologická spôsobilosť v podmienkach železničnej dopravy
    • Odborná skúška 17 - výhodou
  • Od nášho kolegu očakávame výbornú organizáciu práce, otvorenosť novým riešeniam a aby bol tímový hráč.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie