Manažér zmeny v prémiovej detailingovej 5* autoumyvárni

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nového manažéra zmeny!

Do našej prevádzky autoumyvárne MAX v obchodnom centre v Žiline hľadáme nádejného vedúceho, ktorého nebaví sedieť v kancelári a rád si vyčisti hlavu aktívnym pohybom.

Stereotyp u nás rozhodne nečakajte! Vaše dni budú dynamické a plné príležitostí pre osobný a profesionálny rast. Vďaka tejto práci si môžete zašoférovať rôzne zaujímavé mašiny od starých veteránov až po superluxusné Ferrari, Rolls Royce alebo Bugatti Veyron.

Táto pozícia nevyžaduje skúseného lídra, stačí mať chuť do práce a trochu talentu na efektívne riadenie tímu a prevádzky. Manažér zmeny má na starosti riadenie tímu 4 až 10 ľudí, komunikáciu so zákazníkmi a prácu s naším špecializovaným firemným systémom. Ako vedúci našej prevádzky získate naozaj drahocenné zručnosti z manažmentu, s prácou s ľuďmi a predajné zručnosti v teréne so skutočnými zákazníkmi.


Skúsenosti s ručným umývaním aut tiež nie sú podmienkou. My z vás urobíme skutočného odborníka! Získate kvalitné zručnosti od klasického čistenia, 5 krokovej dekontaminácie laku, voskovania kvalitnými pastami, tepovania až po komplexný detailing. V prípade záujmu Vás radi vyškolíme aj na leštenie vozidiel. U nás sa vždy snažíme naše remeslo robiť najkvalitnejšie ako sa dá.

Ponúkame základný plat 1 200 EUR v čistom s preplatenými obedmi. Šikovní pracovníci majú u nás od 1500 EUR do 1700 EUR v čistom. Ak Vás baví práca s ľuďmi a hľadáte pozíciu, pri ktorej budete každý deň vstávať do práce s radosťou a chce sa do práce tešiť na celodennú zábavu s kolegami na zmene, určite nám pošlite svoj životopis a staňte sa súčasťou nášho tímu.

Benefity a ďalšie výhody:

- vynikajúca pracovná atmosféra a dobrý pracovný kolektív,
- férový prístup od nadriadených,
- práca v príjemnom a vykurovanom prostredí
- možnosť umývania a voskovania vlastného vozidla zdarma
- spravodlivé a nadpriemerné platové ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu (manažér prevádzky)

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám prosím životopis na e-mailovú adresu a my sa Vám telefonicky v každom prípade ozveme. :-)

Všeobecne požadované znalosti:

- dobrá povaha a dobrá nálada
- vzťah k automobilom
- organizačné schopnosti
- zmysel pre detail
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- prirodzená komunikatívnosť
- chuť vytvárať zákazníkom úsmev na tvári
- skúsenosť s umývaním vozidiel výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Profesionálna ručná autoumyváreň v Žiline v zábavno-obchodných centrách MAX a AUPARK s dlhoročnou praxou v 100% ručnom čistení vozidiel prémiovou pH neutrálnou autokozmetikou. Našou prednosťou je vysoká kvalita, ktorú poskytujeme pomocou dobrého a profesionálneho kolektívu.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné čistiace činnosti

Adresa:

GENERAL WASH, s. r. o.
Vojtecha Tvrdého 777/12
01001 Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Kanis
Vojtecha Tvrdého 777/12, Žilina, 01001, Slovenská republika

Pozícia / odvetvie: Pracovník autoumývarne
Dátum zverejnenia: 13.06.2024

Iné možnosti práce