Vaša práca
je naším poslaním.

Okamžitý nástup pre operátora výroby s vysokou mzda až 1200€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Zlaté Moravce; Levice, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

- Práca na výrobnej linke, obsluha strojov a zariadení

- Montáž a demontáž komponentov podľa pokynov

- Kontrola kvality výrobkov a identifikácia akýchkoľvek chýb

- Nastavovať mechanické zariadenia

- Vykonávať montovanie podľa plánu

- Kontrolovať stroje a zariadenia pomocou meracích prístrojov

- Vykonávať údržbárske práce na obrábacích strojoch, linkách

- Vykonávať kontrolné nastavovacie práce

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke!

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

4,95 €/ hod. základný plat + poobedňajší príplatok + dochádzkový príplatok 102 €

Benefity a ďalšie výhody

- 13. plat
- 14. plat
- zmenové príplatky
- príplatok na dopravu
- nadštandardné lekárske prehliadky
- vernostné ďalšie mimoriadne odmeny
- zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak máte skúsenosti a zručnosti v uvedených oblastiach a hľadáte príležitosť na rast a rozvoj, táto pozícia by mohla byť pre vás ideálna.

Do stabilnej spoločnosti tiež hľadáme skúsených vodičov vysokozdvižných vozíkov aj bez platného oprávnenia!

Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť

- Dobrý zdravotný stav

- Ochota pracovať na zmeny

- Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu

- Schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobiť sa novým situáciám

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie