custom-banner

Pracovník údržby - Údržbár - náborový príspevok 500€

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1300 - 1600 EUR
    - mzda 1300 - 1600€ brutto/mesiac (možná dohoda podľa praxe)
    - zabezpečená doprava priamo do spoločnosti alebo príspevok na dopravu
    - sociálny program (rôzne príspevky - 150€ odmena pri narodení dieťaťa, 60€ príspevok na dioptrické okuliare, za darovanie krvi bronzovej, striebornej a zlatej plakety)
    - stravné lístky v hodnote 6€ alebo možnosť využívať jedáleň
    - bonusy - dovolenkový, Vianočný, ...
    - náborový Bonus a bonus za stabilitu 500€ - 2100€
    - bonus za odporučenie zamestnanca od 400€ do 600€
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta hľadáme pracovníka údržby.
Náplňou práce:

- identifikácia porúch výrobných liniek, zariadení
- opravy porúch strojov a zariadení - elektrické, mechanické, opravy logiky, ...
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu a funkčnosti
bezpečnostných prvkov strojov
- príprava nástrojov pre výrobu
- podpora pri inštalácii nových strojov
- drobné elektrotechnické opravy a montáže (zámky, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, a pod.)
- ide o prácu vo výrobe na 3 zmeny.

- znalosť čítanie elektroschém (§21, 22, 23 výhodou)
- znalosť čítania technických výkresov
- ochota pracovať na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou