Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme skladníka s VZV - získajte ubytovanie zdarma a mzdu až 1500€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skladníka s oprávnením na vysokozdvižný vozík (VZV)

- Príprava tovaru na expedíciu

- Práca s vysokozdvižným vozíkom

- Manipulácia so skladovým tovarom

- Zabezpečovanie plynulého chodu skladu

- Dodržiavanie skladových a logistických procesov

- Kontrola a evidencia prichádzajúceho a odchádzajúceho tovaru

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie až 20% + dochádzkový bonus až 50 €

Benefity a ďalšie výhody

- Atraktívne platové ohodnotenie až do výšky 1500€
- Ubytovanie ZDARMA
- Prácu v dynamickom prostredí
- Možnosť profesijného rastu a rozvoja
- Ponúkame vám konkurencieschopnú mzdu, ktorá odráža     vaše skúsenosti a zručnosti.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Táto pracovná ponuka je určená pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti a zručnosti v oblasti logistiky, manipulačných prác a skladových operácií.

Ak máte skúsenosti a zručnosti v uvedených oblastiach a hľadáte stabilné zamestnanie, táto príležitosť je práve pre vás.

Tešíme sa na vašu žiadosť!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Skúsenosti s prácou vo výrobnom/ logistickom prostredí

- Prax ako skladník je výhodou

- Platný certifikát na obsluhu VZV

- Zodpovedný prístup k práci

- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie