Vaša práca
je naším poslaním.

Si zdatný v telekomunikáciách? Pridaj sa do nášho nového tímu. Ponúkaná mzda až 1800€! S možnosťou homeoffice.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava, Senec; Malacky

Pozícia / odvetvie

Telekomunikácie; Technik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu, ktorý sa nebojí nových výziev a rád sa učí nové veci.

Náš nový kolega bude mať na starosti správu a starostlivosť o zverené zariadenia.
Jeho práca bude:
• Riadenie a poskytovanie činností nasadzovania infraštruktúry a údržby výstavby na základe dohôd a dohodnutých úrovní služieb,
• Koordinácia zákazníkov na zdieľanie prevádzkovania riadenia požiadaviek,
• Posudzovanie a schvaľovanie stavebnej dokumentácie pri montáži technologických zariadení, komunikácie so zákazníkmi ako vlastníkmi nehnuteľností,
• Uskutočňovanie a preberanie realizovaných prác buď na základe technickej dokumentácie alebo v prípade potreby kontrolných návštev na mieste,
• Preskúmanie a schválenie plánu požiadaviek na modernizáciu infraštruktúry,
• Presné riadenie procesov, dokumentácie a evidencia dát v IT systémoch na ktoré ťa zaškolíme.

Ponúkaný plat

1800 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1600 € ( finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta)

Benefity a ďalšie výhody

  • práca na 1 zmenu (od pondelka do piatku) s možnosťou využívania homeoffice,

  • stabilné zamestnanie v exkluzívnej spoločnosti,- príjemný pracovný kolektív,

  • dovolenka 5 dní nad rámec zákona,

  • stravné poukážky v hodnote 5,85 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vaše CV nám môžete zasielať v slovenskom a anglickom jazyku.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Slovenský jazyk (pokročilý - C1)

Znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook

Všeobecne požadované znalosti

  • pracovitosť,
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • skúsenosti v oblasti telekomunikácií a správy infraštruktúry,
  • komunikačné schopnosti,
  • skúsenosti s vyjednávaním a ponúkaním produktov a služieb.

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B