Sestra- Chirurgia- Železničná nemocnica Košice

Penta Hospitals SK, a. s.03.05.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na lôžkovom oddelení ◦ vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi ◦ realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

1304 - 1825 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- pohyblivú zložku mzdy a 1/2 hodinovú platenú prestávku v práci
- plný úväzok alebo typ úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- možnosť osobného rastu a podpora ďalšieho vzdelávania formou študijného voľna a finančného príspevku
- príspevky na rekreáciu, Mikulášske balíčky, firemný večierok
- poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť v sieti ProCare pre Vás aj Vašich blízkych
- podporujeme zdravý životný štýl - prispievame na Multisport karty pre Vás a Vašich blízkych, organizujeme Mesiac zdravia
- s vernostnou kartou Dr. Max, môžete nakupovať lieky za zvýhodnené ceny
- poskytujeme Metro kartu, Food kartu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, všeobecná sestra

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Vhodné pre absolventov

Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

Penta Hospitals SK, a. s.
Einsteinova 23-25
85101 Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Branovská Martina
Tel: +421 904 639 788

Reaguj na ponuku