custom-banner

Špecialista na prepravu - expert na logistiku (Ref. č.: 3-21-43545)

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

- Zabezpečte dobre fungujúci prepravný systém v externom dodávateľskom reťazci s cieľom zaručiť včasné a spoľahlivé zásielky. - Realizácia prepravy s ideálnym využitím kamiónov a optimálnymi nákladmi (typ prepravy, smerovanie, časové okná dodania, optimalizácia kamiónu, optimálna frekvencia doručovania). - Vybaviť požiadavky na všetky druhy prepráv, overenie údajov v požiadavkách s cieľom vybrať najefektívnejší spôsob prepravy. - Vystavujte požiadavky poskytovateľom služieb a kontrolujte ich úplnosť. - Kontrolovať a koordinovať dodávateľov, poskytovateľov dopravných služieb a ďalšie strany zapojené do procesu prepravy. - Objednávanie a sledovanie prémiového nákladu / špeciálnych zásielok. - Príprava požadovaných štatistík a reportov. - Spravujte tok dokumentov a zabezpečte včasné poskytovanie. - Vyžiadajte si od dodávateľa dlhodobé deklarácie podľa právneho základu, skompletizujte/usporiadajte databázu, vypočítajte hotové výrobky/obchodujte s tovarom a vytvorte dlhodobú deklaráciu pre zákazníka.

Benefity a ďalšie výhody:

- Zamestnanecké výhody, benefity - Garantovaný 13. plat. - Ročný bonus na základe výsledkov (% z ročného platu). - Príspevok na cestu. - Multišportová karta. - Cestovný bonus na služobné cesty. - Zľavnené jedlá. - Pružná pracovná doba. - Vernostný príspevok po každých 5 rokoch služby. - Dodatočná dovolenka po 3, 5, 10 a 15 rokoch služby. - Ročný balík benefitov. - Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov. - Možnosť podieľať sa na budovaní spoločnosti, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Kľúčové kvalifikácie/požiadavky - Stredná škola so záverečnými skúškami / VŠ vzdelanie. - Prax minimálne 3 roky na podobnej pozícii. - Anglický jazyk na komunikačnej úrovni. - Znalosť práce na PC: MS Office. - Silné komunikačné schopnosti a schopnosti riešiť problémy. - Efektívny štýl práce a organizačné schopnosti. - Schopnosť pracovať s krátkymi termínmi. - Flexibilita, zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou