Elektrikár/elektrikárka

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
    Banská Bystrica

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - údržba elektrických častí strojov a zariadení na dennej báze
    - udržiavanie bezporuchového chodu pridelených strojov a zariadení
    - inštalovanie a spúšťanie nových strojov do prevádzky
    - zistenie príčiny poruchy stroja a jej odstránenie
    - kontrola pridelených strojov a zariadení na pravidelnej báze

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda od 5,51 eur/hodina brutto (výsledná nástupná mzda záleží od skúseností a praxe kandidáta)
    + bonus na cestovné (pri splnení interných podmienok vzdialenosti dochádzania)
    + príplatky za nočnú prácu, prácu cez víkend a sviatky podľa ZP
    + príplatok za nepretržitú prevádzku
    + príplatok za rizikové pracovisko
    + teplá strava

    Benefity a ďalšie výhody

    - práca priamo do kmeňa spoločnosti
    - 13. plat
    - firemná doprava (zastávky budú bližšie špecifikované pri pohovore)
    - možnosť získať príspevok na dochádzanie pri dochádzaní viac ako 40 km (100 eur/mesiac)
    - stravovanie vo firemnej kantíne
    - príspevok na DDS (3. pilier) do výšky 2,5% hrubej mzdy
    - možnosť parkovania v areáli spoločnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - požadujeme vyhlášku §21 alebo 22§ č. 508/2009
    - prax v oblasti údržby strojov alebo výrobných liniek
    - schopnosť pracovať s elektro-schémami
    - ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
    - základná práca s PC
    - dobrý zdravotný stav (práca nie je vhodná pre ZŤP a ID, nakoľko ide o rizikové pracovisko)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno