Majster/majsterka na oddelení lisovne (mzda až 2000€ s bonusmi)

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Dunajská Streda; Veľký Meder
    Veľký Meder

    Pozícia / odvetvie

    Výroba; Majster výroby

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Systematické skúmanie a vylepšovanie pracovných procesov s cieľom minimalizovať náklady
    • Organizácia a riadenie výroby podľa požiadaviek plánu
    • Dodržiavanie KPI v pridelenej oblasti
    • Udržiavanie plynulého chodu výroby, zariadení
    • Hospodárne využívanie náradia a vybavenia a sledovanie ich údržby
    • Zabezpečenie dodávok materiálu pre výrobu
    • Dodržiavanie BOZP, PO a mzdových predpisov
    • Evidencia vo výrobe a riešenie reklamácií, nepodarkov
    • Zodpovednosť za dodržiavanie zákonných požiadaviek pri nakladaní s nebezpečným odpadom
    • Podávanie návrhov týkajúcich sa disciplíny a riešenie problémov súvisiacich s kvalitou výroby

    •práca na 3 zmeny

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + mesačný bonus
    Výsledná mzda bude stanovená v závislosti od schopností a skúseností úspešného kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    • práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti
    • mesačné bonusy
    •Letný a vianočný príspevok
    •Príspevok na dopravu
    •Zvýhodnený príspevok na stravu (stravovacia karta) 1 EUR/deň
    •Príspevok do DDS
    •Bonusy pri pracovných jubileách

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Jazykové znalosti

    Maďarský jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Slovenský jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    •Pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle
    •Skúsenosti s riadením tímu
    •Organizačné schopnosti
    •Schopnosť obsluhovať zdvíhacie zariadenia
    •Skúsenosť z výroby, alebo opravy lisovacích nástrojov
    veľkou výhodou
    •VZV, žeriavnicky, Zváračský preukaz TIG , MAG výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E