Project Manager s elektrotechnickým zameraním

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.22.05.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Rozvíjajte svoje manažérske a technické schopnosti ako Projektový manažér pre spoločnosť ktorá sa orientuje v oblasti služieb realizácií, montáži elektroinštalácií a facility managementu. Spoločnosť je leadrom v oblasti obnoviteľných zdrojov, sú súčasťou veľkých medzinárodných projektov.

    Vašou náplňou práce bude:
    • určovanie a vykonávanie samostatného vedenia projektu,
    • riešenie technických aspektov elektromontážnych prác,
    • riadenie finančných stredne veľkých až veľkých projektov,
    • delegovanie úloh a koordinácia tímu projektu,
    • monitorovanie dodržiavania rozpočtu, termínov a kvality práce,
    • výber a koordinácia dodávateľov a subdodávateľov,
    • efektívna komunikácia s klientmi, dodávateľmi a subdodávateľmi,
    • zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu, termínov, plánovaných nákladov a ďalších kľúčových ukazovateľov,
    • zabezpečenie správneho odovzdania projektu zákazníkom.

    Ponúkaný plat

    2700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Výška finálnej mzdy bude závisieť podľa skúsenosti kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    • služobné vozidlo
    • možnosť HO
    • pracovisko v modernom prostredí v centre Bratislavy
    • príležitosť prispieť k rozvoju obnoviteľných zdrojov energie
    • možnosti vzdelávania v rýchlo rastúcej spoločnosti
    • možnosť atraktívnej dlhoročnej kariéry v inšpiratívnej pracovnej sfére
    • konkurencieschopný platový balík a ďalšie finančné stimuly v závislosti od výsledkov
    • práca v mladom a dynamickom kolektíve
    • 2 x sick days/ rok
    • MultiSport karta
    • ostatné benefity budú odprezentované počas pohovoru

    Termín nástupu do práce

    Dohodou/ASAP

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vyššie odborné vzdelanie

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - skúsenosti a zručnosti v oblasti riadenia projektov,
    - dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
    - schopnosť stanoviť si priority s cieľom dodržať termíny projektov,
    - skúsenosti s projektmi v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, nehnuteľností alebo iných veľkých infraštruktúrnych projektov /výhodou/,
    - technické vzdelanie, najlepšie v oblasti elektrickej energie alebo energetiky výhodou,
    - odborná spôsobilosť podľa § 22, alebo § 23,
    - znalosť anglického jazyka.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Frederika Chudíková
    Tel: +421 905 161 464

    Reaguj na ponuku