Vaša práca
je naším poslaním.

Operátor výroby v Kechneci pri Košiciach. 12 hod. zmeny! Doprava zabezpečená/ príspevok na cestovné

TRANSFER International Staff k.s.03.05.2024

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do výroby automobilových komponentov v Kechneci pri Košiciach hľadáme zodpovedných operátorov výroby.

 Náplň práce:

- obsluha výrobných liniek

- manipulácia s elektronickými komponentmi

- kontrola kvality výrobkov

- dodržiavanie pracovných postupov a plnenie stanovených noriem

- práca v stoji a v rukaviciach

- práca na 3/4 zmeny (12 hod.)

Ponúkaný plat

1150 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 866€ + výkonnostný bonus až 100€ + nočný príplatok 2,20 €/h + príplatky za SO, NE, sviatok

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti
- výkonnostný bonus až 100€
- príspevok na cestovné
- nočné príplatky nad rámec zákonníka práce 2,20 €/h
- seniority bonus 60 €
- vianočný bonus 300 €
- možnosť výberu medzi stravovaním v závodnej jedálni a stravnými lístkami
- možnosť týždenných záloh
- možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Možnosť využívať dopravu zo smeru Michalovce, Hriadky, Trebišov, Veľké Trakany, Kráľovský Chlmec, Michaľany, Čierna nad Tisou...

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vzhľadom na veľký záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na obsadzovanú pozíciu.
Ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- ochota pracovať na zmeny

- pracovitosť

- základná matematická gramotnosť

- práca vhodná pre mužov aj ženy

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
83102 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Mgr. Darina Bank
Tel: +421 (0)948 589 726

Reaguj na ponuku