custom-banner

Technik údržby (Ref. č.: 3-10-43591)

Informácie o pracovnom mieste

- Realizácia preventívnej údržby strojov - Oprava strojov a majetku - Zodpovednosť za evidenciu náhradných dielcov - Vedenie presnej evidencie o dodávaných zariadeniach - Pravidelná kontrola zariadení

Benefity a ďalšie výhody:

- Náhrada 50% za verejnú dopravu - Zvýhodnené stravovanie vo firemnej jedálni za 0.60 € -30 minút prestávky sa započítava do pracovného času - Finančný príspevok nad rámec zákona - Príplatky nad rámec zákona - Mesačný, variabilný bonus - Pravidelené odmeňovanie za výkon - Odmeňovanie za TOP dochádzku - Bonus za odporúčaného kandidáta - Zamestnanecké zľavy v obchodoch (Fresh, Datart...)

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- Ukončené SŠ technického smeru - Samostatnosť - Zručnosť - Ochota pracovať na zmeny - § 21, 22 výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel / Inžinier údržby
Dátum zverejnenia: 25.05.2024

Iné možnosti práce