custom-banner

ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER 1.600! nástupný bonus 500e!

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1450 - 1800 EUR
    + mzda bude závisieť od skúseností a znalostí kandidáta + 13.plat a ročný bonus + 500€ nástupný bonu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme elektrotechnického inžiniera do poprednej spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou strojov na rôzne druhy triedenia.

Náplň práce bude zahŕňať:
- Testovanie a oživovanie triediacich strojov
- Zodpovednosť za kontrolu vyrobeného zariadenia
- Softvérové konfigurovanie, nastavovanie, kontrola a príprava elektrotechnických a optických komponentov strojov
- Vytváranie dokumentácie (fotodokumentácie, kontrola správnosti manuálov a check-listov...)
- Montáž komponentov do riadiacej jednotky/rozvádzača stroja, výmena poškodených súčiastok
- Bežná komunikácia v anglickom jazyku
- Denná komunikácia s lídrom výroby

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity ktoré toto miesto ponúka:
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s priateľským prostredím
- JEDNOZMENNÁ PREVÁDZKA
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Náborový bonus 500e
- 13-ty plat
- Ročný bonus
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Náborová prémia za odporučeného kandidáta 1500e
- Nadčasy a príplatky nad rámec zákona
- 2 dni pracovného voľna nad rámec zákona
- Stravné lístky v hodnote 6,4e
- Bezplatné školenia
- Príspevok na jazykový kurz
- Firemné aktivity a večierky
- ZAMESTNANECKÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA (PK-FIRMA, FIRMA-PK)

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na uchádzača:
- vzdelanie v elektrotechnickom obore
- anglicky jazyk - mierne pokročilý B1
- Microsoft Windows - mierne pokročilý
- Microsoft Excel - mierne pokročilý
- Vodičský preukaz B
- § 21, vyhl. 508/2009 Z. z.
- Vedieť sa orientovať v riadiacich paneloch a rozvádzačoch

VÍTANÉ ZRUČNOSTI:
- §22, vyhl. 508/2009 Z. z.
- ovládanie jednoúčelových strojov využitím elektronických riadiacich obvodov
- základy v oblasti mikroelektroniky (PCB, PLC, FPGA, CCD, LED, laser/senzorická elektronika)
- znalosť komunikačných protokolov
- samostatné riešenie problémov (logické a analytické myslenie, inovatívne a kreatívne spôsoby hľadania riešení)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vitajte v TALENT SOLUTIONS! Sme jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi a patríme medzi TOP 3 personálne spoločnosti na Slovensku. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je TALENT SOLUTIONS tým správnym partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 21 rokov.
Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a našim partnerom talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperitu spoločností.
Naše pobočky na Slovensku poskytujú kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú pre nás zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou je pre nás samozrejmosťou.
Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.
TALENT SOLUTIONS hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru. Máme potrebné schopnosti a vedomosti na vyvíjanie stratégií na najvyššej úrovni v oblasti ľudských zdrojov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Tamara Hana Vidiečanová
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika
Tel: +421910841656

Pozícia / odvetvie: Elektrotechnický inžinier
Dátum zverejnenia: 02.05.2024

Iné možnosti práce