custom-banner

Technik merania dreva

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 - 1300 EUR
    1 200 EUR/mesiac- príplatok 69 Eur za prácu s pílou - dochádzkový príplatok - príplatok na dopravu - 13.plat - príplatky za zmennosť - letný dovolenkový bonus - príspevok na presťahovanie 300 eur/ mesačne
    Fee 3000
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Ak máš blízky vzťah k drevu a práci s ním hľadáme teba!

Náplňou tvojej práce bude:
-Preberanie dodávok drevných materiálov
-Odber vzoriek
-Meranie dodaných drevných materiálov
-Expedícia odpadu drevných materiálov
-Zabezpečenie procesu nákladu a merania a vystavovanie dodacích listov
-Spolupráca pri mesačných inventúrach odpadu a drevných materiálov
-Práca s dodacími listami
-Prijímanie tovaru

-Práca s motorovou pílou
-Práca na zmeny - ranná a poobedná ( 6.00 - 14.00 / 12.00 - 20.00)
-víkendy sú voľné

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity ktoré ponúkame:
-Príplatky
-13. plat
-Vitamínové balíčky
-Dovolenkový bonus
-Príspevok pri presťahovaní 300eur
- Príspevok na DDS
- Zamestnanecké zľavy
- Stravné lístky
- Vianočný príspevok

Všeobecne požadované znalosti:

Tvoje osobnostné predpoklady a zručnosti by mali byť:
-Znalosť drevín
-Microsoft Outlook - Pokročilý
-Microsoft Excel - Pokročilý
-Vodičský preukaz typu B

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vitajte v TALENT SOLUTIONS! Sme jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi a patríme medzi TOP 3 personálne spoločnosti na Slovensku. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je TALENT SOLUTIONS tým správnym partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 21 rokov.
Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a našim partnerom talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperitu spoločností.
Naše pobočky na Slovensku poskytujú kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú pre nás zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou je pre nás samozrejmosťou.
Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.
TALENT SOLUTIONS hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru. Máme potrebné schopnosti a vedomosti na vyvíjanie stratégií na najvyššej úrovni v oblasti ľudských zdrojov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Tamara Hana Vidiečanová
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika
Tel: +421910841656

Pozícia / odvetvie: Drevársky technik / Pilčík
Dátum zverejnenia: 01.05.2024

Iné možnosti práce