custom-banner

Účtovník špecialista s maďarčinou

Informácie o pracovnom mieste

- denné účtovanie vysporiadania obchodníkov (ZDS1 - Agentúrny tovar), čistenie zoznamov chýb, účtovanie pohybov materiálu, predaných množstiev (relevantné pre spotrebnú daň)
- Kartové transakcie, staničné karty / flotilová karta / banková karta (kreditná karta), riešenie problémov pri kartových transakciách / reklamácie 1. úroveň
- Zodpovedá za prípravu správy po lehote splatnosti na týždennej báze
- Mesačné uzávierky, ročné uzávierky
- Systém vnútornej kontroly vykonávaných činností (porovnania, hlásenia o stave a pod.)
- Iniciovanie a vedenie opatrení na minimalizáciu rizík spoluprácou s Risk Managementom
- Proaktívne zosúladiť príslušné aktivity s rumunskými kolegami

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Maďarský jazyk

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vitajte v TALENT SOLUTIONS! Sme jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi a patríme medzi TOP 3 personálne spoločnosti na Slovensku. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je TALENT SOLUTIONS tým správnym partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 21 rokov.
Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a našim partnerom talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperitu spoločností.
Naše pobočky na Slovensku poskytujú kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú pre nás zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou je pre nás samozrejmosťou.
Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.
TALENT SOLUTIONS hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru. Máme potrebné schopnosti a vedomosti na vyvíjanie stratégií na najvyššej úrovni v oblasti ľudských zdrojov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Permanent placement department
Digital Park III, blok F, 4. poschodie, Einsteinova 19, Bratislava, 851 01, Slovenská republika

Pozícia / odvetvie: Účtovník
Dátum zverejnenia: 15.05.2024

Iné možnosti práce