custom-banner

Manažér účtovného oddelenia

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3000 EUR
    Finálna výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre dynamickú globálnu spoločnosť hľadáme Manažéra na účtovné oddelenie.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- Riadenie a koordinácia procesov v rámci oddelenia dlhodobého majetku FSSC
- Vedenie tímu, motivovanie a koordinovanie činností na oddelení
- Podpora ďalšieho vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- Kontakt pre interné a externé prostredie (špecializované oddelenia, audítori a interné audity)
- Sledovanie termínov mesačných, ročných uzávierok a projektov
- Podpora a testovanie nových projektov a koordinácia testov nových projektov a zmien procesov
- Spolupráca s manažmentom na vývoji harmonogramov, postupov a systémov umožňujúcich vykazovanie finančných údajov a finančných výkazov

Benefity a ďalšie výhody:

- Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- Moderné pracovné prostredie v centre Žiliny vo vysokom štandarde
- Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
- Aktívne využívanie cudzieho jazyka
- Kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
- Rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov platených zamestnávateľom
- Sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
- Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
- Príspevok na dopravu
- 37,5 hod. pracovný čas
- Zaujímavý sociálny program

Všeobecne požadované znalosti:

- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Aspoň základná znalosť nemeckého jazyka
- Pokročilé účtovnícke zručnosti v oblasti dlhodobého majetku
- Znalosť IFRS štandardov
- Prax v oblasti účtovníctva min. 2 roky
- Skúsenosti s vedením tímu
- Organizačné a riadiace schopnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vitajte v TALENT SOLUTIONS! Sme jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi a patríme medzi TOP 3 personálne spoločnosti na Slovensku. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je TALENT SOLUTIONS tým správnym partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 21 rokov.
Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a našim partnerom talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperitu spoločností.
Naše pobočky na Slovensku poskytujú kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú pre nás zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou je pre nás samozrejmosťou.
Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.
TALENT SOLUTIONS hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru. Máme potrebné schopnosti a vedomosti na vyvíjanie stratégií na najvyššej úrovni v oblasti ľudských zdrojov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Petra Mareková
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika

Pozícia / odvetvie: Účtovník
Dátum zverejnenia: 01.05.2024

Iné možnosti práce