Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako Vodič VZV, vycestuj za prácou a začni zarábať až 1500 eur! Ubytovanie ti zabezpečíme ZDARMA, zálohy každý týždeň.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš prax ako vodič VZV? Poď pracovať k nám! Ponúkame množstvo benefitov
- ubytovanie ZADARMO na skok od práce, firemnú dopravu, pravidelné zálohy každý týždeň a mnoho iného.

Tvojou náplňou práce bude:

- práca na VZV v skladových priestoroch,

- vykládky, nakládky kamiónov,

- zaskladňovanie do regálov,

- spolupráca s ostatnými členmi tímov,

- práca podľa pravidiel BOZP,

- vykonávanie inventúr.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná zložka mzdy 1241,50€ + osobné ohodnotenie priemerne až 124,15€ a viac + dochádzkový bonus až 50€ + zákonné príplatky + príplatok za poobednú zmenu nad rámec zákona

Benefity a ďalšie výhody

- nadštandardné príplatky aj za poobedné zmeny - 0,40€/hod,
- osobné ohodnotenie až do 20 % (248,3€) - priemer 124€,
- mesačný dochádzkový bonus až 50 €,
- ročný dochádzkový bonus až 100 €,
- doprava zo širokého okolia zabezpečená (Galanta, Sereď, Šaľa, Nové Zámky, Nitra , Hlohovec, Myjava, Malacky, Šamorín...),
- možnosť ubytovania v blízkom okolí ZDARMA,
- finančný príspevok na stravu,
- možnosť týždenných záloh až 200€,
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax na VZV,

- platný preukaz VZV,

- dobrý zdravotný stav,

- manuálna zručnosť,

- ochota pracovať na zmeny,

- pracovitosť.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie