Recepčná_ProCare_Medissimo_Bratislava

Penta Hospitals SK, a. s.02.05.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Sekretárka

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa prvým kontaktom pre našich pacientov, návštevníkov a klientov v nemocnici Medissimo. Budujte s nami značku, ktorá prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti. Čo Vás na pozícii čaká: * prijímate a evidujete pacientov polikliniky a klientov ProCare * zodpovedáte za plynulý a profesionálny chod recepcie * rezervujete pacientov na vyšetrenia a kontrolujete dodržiavanie termínov vyšetrení * komunikujete s externým aj interným prostredím tak mailovo ako aj telefonicky * zabezpečujete administráciu platieb klientov za predaj produktov a služieb * Jednozmenná prevádzka   Čo ponúkame * plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám * príjemný profesionálny kolektív  * skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia * možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania * benefity pre zdravie, kultúru, voľný čas a rodinu   Čo očakávame * príjemné, profesionálne  a reprezentatívne vystupovanie * pro-klientsky prístup * zodpovednosť * zmysel pre detail * odolnosť voči stresu a náročnému klientovi * predajné zručnosti * užívateľská znalosť PC * anglický jazyk je nevyhnutná podmienka

Ponúkaný plat

1100 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čaká
- plný úväzok alebo typ a výška úväzku prispôsobená Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, kultúru, voľný čas a rodinu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a pošlite nám Váš životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

Penta Hospitals SK, a. s.
Einsteinova 23-25
85101 Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Bartalová Veronika
Tel: +421 918 593 871

Reaguj na ponuku