Recepčná_ProCare Prešov_zástup za MD/RD

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Recepčná, recepčný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa prvým kontaktom pre našich pacientov, návštevníkov a klientov v poliklinike ProCare v Prešove. Budujte s nami značku, ktorá prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti. Čo Vás na pozícii čaká: * prijímate a evidujete pacientov polikliniky a klientov ProCare * zodpovedáte za plynulý a profesionálny chod recepcie * rezervujete pacientov na vyšetrenia a kontrolujete dodržiavanie termínov vyšetrení * komunikujete s externým aj interným prostredím tak mailovo ako aj telefonicky * zabezpečujete administráciu platieb klientov za predaj produktov a služieb * pracovná doba pondelok až piatok od 08:30 do 17:00  Čo ponúkame * plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám * príjemný profesionálny kolektív  * skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia * možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania * benefity pre zdravie, kultúru, voľný čas a rodinu   Čo očakávame * príjemné a profesionálne vystupovanie * pro-klientsky prístup * odolnosť voči stresu * predajné zručnosti * ovládanie PC

Ponúkaný plat

1000 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte a pošlite nám Váš životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno