custom-banner

Technik BOZP, PO (Ref. č.: 115-25-43580)

Informácie o pracovnom mieste

- podpora pri implementácii a udržiavaní noriem ISO 45001 štandardov, - aktívne podieľanie sa na zlepšovaní súčasného stavu bezpečnostnej politiky spoločnosti, - podieľanie sa na aktivitách vedúcich k pozitívnemu zlepšovaniu dopadov BOZP, OPP - vykonávanie pravidelných školení z BOZP, OPP a iných, - vyšetrovanie mimoriadnych udalostí, vrátane havarijných udalostí, - implementácia požiadaviek vyplývajúcich z legislatívnych zmien, auditov a štandardov spoločnosti, - evidencia údajov, vyhodnotenie, štatistika a následný reporting v oblasti BOZP a OPP - zabezpečenie vypracovania a aktualizácie Havarijných plánov, Prevádzkových poriadkov, posúdenia rizík v zmysle platnej legislatívy, - poskytovanie poradenstva vedúcim pracovísk, - implementácia legislatívnych požiadaviek v oblasti OPP a BOZP, - aktualizácia smerníc BOZP a OPP , predpisov, formulárov, aplikácia do praxe a kontrola dodržiavania, - kontrola pracovísk, identifikácia nebezpečenstiev, návrh opatrení, rizikové analýzy, - komunikácia s príslušnými orgánmi, - komunikácia v rámci koncernu

Benefity a ďalšie výhody:

- Dlhodobá perspektívna práca v stabilnej spoločnosti - Motivačné pracovné ohodnotenie - Každý rok dovolenkový a vianočný bonus, - Možnosť odborného rastu - Pružný pracovný čas, - Cestovné náhrady, - 150€ odmena pri narodení dieťaťa, - Odmeňovanie zamestnancov za darovanie krvi pri získaní bronzovej, striebornej a zlatej plakety - Odmeny pri pracovných a životných jubileách.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- zodpovednosť, časová flexibilita, zručnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, iniciatívny prístup k práci, - znalosti a skúsenosti v oblasti BOZP a OPP - znalosť manažérstva BOZP, norma ISO 45 001, - pokročilé znalosti v oblasti legislatívy OPP a BOZP - ABT – osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 23 zák. č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších predpisov - znalosť NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni - znalosť práce s MS Office – Outlook, Internet - znalosť problematiky BOZP, OPP, ISO systému (45001)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Civilná ochrana a bezpečnosť / Bezpečnostný technik
Dátum zverejnenia: 21.06.2024

Iné možnosti práce