Lekár (špecialista) - Diabetológ - Poliklinika ProCare Košice

Penta Hospitals SK, a. s.30.04.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Stojí spokojnosť pacienta na rebríčku Vašich hodnôt na poprednej priečke? Je pre Vás empatická komunikácia prirodzenou súčasťou dialógu nielen medzi pacientom a lekárom? Chcete pracovať v moderne zariadenej ambulancii? Tak neváhajte a pridajte sa k nám! Čo bude Vašou náplňou práce? * vykonávate špecializovanú preventívnu činnosť v medicínskom odbore na základe získanej odbornej kvalifikácie * diagnostikujete na základe vyšetrení ochorenie a stanovujete najvhodnejšiu liečbu * poskytujete zdravotnú starostlivosť  * vediete zdravotnú dokumentáciu a vykazujete zdravotné výkony zdravotným poisťovniam     Čo od Vás očakávame: * vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo * zodpovedný prístup k práci a dôslednosť * analytické myslenie * schopnosť rozhodovať a riešiť kritické situácie * tímovosť

Ponúkaný plat

20 EUR/hod.

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať vždy o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala Vás ponuka? Zašlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

Penta Hospitals SK, a. s.
Einsteinova 23-25
85101 Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Branovská Martina
Tel: +421 904 639 788

Reaguj na ponuku