custom-banner

BOZP technik (Ref. č.: 3-10-43576)

Informácie o pracovnom mieste

- Je plne zodpovedný za chod závodu v súlade s legislatívou BOZP a OPP. - Implementuje, dodržiava a kontroluje dodržiavanie zásad, zákonov a pravidel BOZP a OPP. - Monitoruje legislatívne zmeny a je zodpovedný za ich zavádzanie. - Je zodpovedný za prípravu a zavedenie dokumentácie pre OHSAS: nastavuje a zavádza štandardy a rieši odchýlky. Pre nové stroje a zariadenia: overuje, či stroj alebo zariadenie spĺňa legislatívne požiadavky BOZP a OPP, schvaľuje užívanie zariadenia z hľadiska BOZP a OPP - Pre nových zamestnancov: vykonáva školenia pre nových ako aj ostatných zamestnancov.

Benefity a ďalšie výhody:

- Benefity budú predstavené na pohovore

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- anglický jazyk - komunikatívna úroveň - Legislatívne znalosti v oblasti bezpečnosti, životného prostredia a ochrane zdravia pri práci - Systém environmentálneho manažmentu - Štandardy v oblasti požiarnej ochrany - Prvá pomoc - Interný auditor EMS/OHSAS

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj / Technik
Dátum zverejnenia: 23.05.2024

Iné možnosti práce