custom-banner

Pekárenský pracovník (Ref. č.: 115-11-43568)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného pracovníka do pekárne vo Višňovom pri Žiline. Vykonávajú sa práce pri výrobe pekárenských výrobkov. Pracuje sa na zmeny ( 12hod., nočná a denná ), vzhľadom na charakter práce je vhodnejšia pre mužov. Platové podmienky podľa pracovných skúseností. V prípade záujmu a ďalších otázok ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0911 050 678.

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v menšej rodinnej pekárni, príjemne prostredie - individuálne odmeny v priebehu roka

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=&placeOfWork=

Všeobecne požadované znalosti:

- prax v pekárni výhodou - ochota pracovať na zmey - možnosť dochádzania - zdravotný preukaz

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo / Pekár
Dátum zverejnenia: 18.06.2024

Iné možnosti práce